دفتر مرجع عالیقدر تشیع حاج سید محمد سعید طباطبایی حکیم ـ دام ظله

اخبار وفعاليت دفتر »


بازدید نماینده دفتر از مساجد و مراکز اسلامی در پایتخت سنگال

حجت الاسلام و المسلمین سید عماد حکیم (دام عزه ) به نمایندگی از دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم (مد ظله) از مساجد ، مدارس و مراکز فرهنگی اسلامی داکار پایتخت کشور سنگال و حومه آن بازدید به عمل آورد.

از مهمترین آنها می توان به ؛ مدرسه السبطین ( علیهما السلام) ، مدرسه امام زین العابدین (علیه السلام) ، مدرسه امام باقر (علیه السلام) ، مسجد امام صادق (علیه السلام) ، مسجد الدرویش ، صندوق التضامن ، مرکز آل یاسین ، مرکز امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه) اشاره داشت.
در این دیدارها ایشان با مسئولین ، کادر اداری و طلاب نشستهایی را برگزار کرده ، سلام و دعای مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حکیم (مد ظله) را به آنان رسانید .
همچنین ایشان بر لزوم تلاش و کوشش در تمامی زمینه ها از جمله در حیطه تبلیغ و ارشاد ، لزوم اخلاص و صدق نیت در راه خدا تاکید نمود ، چرا که عمل بدون اخلاص نه مورد قبول واقع شده و نه مفید خواهد بود بلکه ممکن است در آینده باعث ناگواریها و وبال عامل آن شود .
حجت الاسلام و المسلمین سید عماد حکیم (دام عزه) تاکید نمود که با وجود حداقل امکانات به خصوص در این منطقه بایستی با استفاده از سلاح علم و مدیریت صحیح بهترین نتیجه را مورد بهره برداری قرار داد .
نماینده دفتر در خلال بازدید از مرکز آل یاسین با مدیر مرکز ( استاد شریف امبالو ) و کارکنان دیداری داشته و نسخه ای از قرآن کریم را به عنوان یادبود و هدیه تقدیم مدیریت مرکز نمود.


[ دفعات بازدید: 129]